KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15728060
nr 1572 8060
John Thorgren
(1918-2000), Sverige
Signerad, daterad 77, landskap. Akvarell, bildmått: 22x31cm, yttermått inklusive ram: 51x61cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 20:16:37
18/10 17:21:29
300 kr
23/10 20:11:37
John Thorgren
Läs mer om John Thorgren