KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15728060

nr 1572 8060

John Thorgren

(1918-2000), Sverige

Signerad, daterad 77, landskap. Akvarell, bildmått: 22x31cm, yttermått inklusive ram: 51x61cm

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 23 oktober 2023
kl 20:16:37

18/10 17:21:29 1      300 kr
23/10 20:11:37 2      Vinnande bud

John Thorgren

Läs mer om John Thorgren